Аномальна спека розганяє мешканців мегаполісів та периферії  ближче до кондиціонерів, водойм і насаджень з густими кронами, і лише під вечір спостерігається пожвавлення і рух на вулиці. Здається, лише дітлахам не заважає задуха, – вони однаково активні і вимагають уваги батьків і родичів. Чим же зайняти дитину чи підлітка протягом «гарячого» періоду, адже залишати їх у компанії ґаджетів  також не найкращий варіант? ТЧК радить провести час цікаво і з користю – з книгою. І, попереджаючи ваші заперечення, додамо, що це ідеальний варіант аби дізнатись про щось нове у зовсім не нудній формі.

«Таємничий світ рослин», таку назву має книга авторства Наталії Кокар видавництва «Астон». І хоч у видавництві заявляють, що це посібник, з яким буде цікаво і в подорожі, і вдома, ми точно знаємо, що це подорож у таємничий світ під твердою обкладинкою. Адже чи знали ви, що айсберги бувають криваво-червоних кольорів, а фламінго рожеві тільки завдяки водоростям та рачкам? Чи знали ви, що є «рослини-гуртожитки» і «комахи-фермери»? А чи чули ви, що рослини мають власний «імідж», а деякі квітки мають форму звабливих губ? Ні? Саме час дізнатись і дітям, і дорослим!

Ілюстрація видавництва «Астон»

Найменшим також є що запропонувати. Видавництво «Навчальна книга – Богдан» пропонує дошкільнятам та школярам-початківцям дізнатись як кит став вусатим… а верблюд – горбатим! У барвистій книжці-перевертачці «Як кит став вусатим. Як верблюд став горбатим.» заховались герої казок Ред’ярда Кіплінґа, а тому нудьгувати ніколи – потрібно мерщій відшукати улюблених героїв на цих сторінках!

Ілюстрація видавництва «Навчальна книга – Богдан»

Не повірите, і для найнепосидючіших є книжка! Видавництво «Підручники і посібники» пропонує допитливим любителям техніки та ґаджетів книгу «Як приручити фотоапарат» авторства Геннадія Самолюка. Це книжка, яку написав батько для своїх дітей, перекопавши гори матеріалу. Але поданий матеріал далекий від статистичної сухості та відірваної від життя теоретики, – зазначено в анотації. Автор мав на меті заохотити читача виявити свій власний потенціал до творчості за допомогою фотографії та відкрити у собі нові грані та фільтри споглядання навколишнього світу.

Ілюстрація видавництва «Підручники і посібники»

Якщо ж у вас були плани на літні подорожі, але на заваді став карантин – не біда. Перечекати несприятливий період допоможе книга «Великі та унікальні географічні відкриття» авторства Мирослава Зінкевича та Людмили Петринки видавництва «Астон». Розповіді про унікальні географічні об’єкти та відкриття, дослідження, досягнення та гіпотези допоможуть відчути себе Колумбами та Магелланами, і, хтозна, можливо кардинально змінять ваш запланований раніше туристичний  маршрут.

Ілюстрація видавництва «Астон»

Хто сказав, що запитання у найменших не закінчуються? Той був абсолютно правий! Але на кожного допитливого «чомучку» у нас є книжка з відповідями. Книга «Чому? Чого? Навіщо? Наша Земля.» авторства Ангеліни Вайнгольд видавництва «Навчальна книга – Богдан» стане помічником і шпаргалкою для усіх дорослих, які мають на меті дати дітям нові знання в ігровій формі.

Ілюстрація видавництва «Навчальна книга – Богдан»

Ну а тим дорослим, підліткам і діткам, які люблять не тільки пізнавати нове, але й проявляти свої знання через мистецтво, видавництво «Підручники і посібники» пропонує антистресову розмальовку «Я люблю Тернопіль» тернопільської художниці Наталії Фугель. Розмальовка буде цікава як місцевим мешканцям, так і тим, хто вже відвідав файне місто або тільки планує. Ментальний путівник пропонує розфарбувати зображення визначних та пам’ятних місць Тернополя а потім звіритись з оригіналом!

Ілюстрація видавництва «Підручники і посібники»