Світ прогресує та змінюється, але стереотипне мислення, перші знайомства з алкоголем та пошуки «щастя» у нетверезому стані – вічні питання! Про це та про багато іншого розповіла Олександра Гонтар.

Розпочала авторка із лірики. То були вірші про фестивальні історії, завжди про любов і трохи про алкоголь. Максимально щиро та реалістично кожен з віршів доповнили кумедні розповіді авторки «з життя».

Наступний умовний блок присвятила авторка фемінізму та стереотипному мисленню. Про жінок, які є. Часом кумедні, а часом – надміру самостійні та рішучі. І не завжди логічні.

Продовжилась імпреза діалогом Олександри Гонтар із Юрієм Матевощуком про перекладацьку діяльність. Авторка розповіла про співпрацю із письменником Банді Шолтесом, який мав виступати перед нею на фестивалі, але за станом здоров‘я не зміг приїхати (авт. Банді Шолетс – Андрій Петрович Шолтес, книга “Невдячна свиня, або Мене немає вдома”). А на завершення Олександра розповіла про відпустку та повідомила, коли чекати новий випуск «Телебачення Торонто», адже саме вона (якби хто не впізнав) є співведучою Майкла Щура 😉

Довідка: Олександра Гонтар – авторка книги “Жери землю”. Поетка, журналістка, вчителька початкових класів, співведуча та сценаристка у програмі #@)??$0 з Майклом Щуром (Телебачення Торонто). Невдало розпочинала свій гумористично-творчий шлях як стендап-комедіантка. У 13 років їла землю заради гурту Quest Pistols і завдяки йому почала боротися з гламуром і писати вірші. Тричі не вступила до театрального, але з першого разу — до педагогічного. Мріє працювати сомельє в АТБ (за матеріалами Yakaboo).

Матеріал підготувала Ірина Гороховянко