Вірменський шахіст Наданян Ашот  зауважив: «Тренер – це підйомний кран, учень – споруджуваний будинок. Навіть ставши вище крана, будівля потребує його, якщо бажає стати хмарочосом». А, як відомо, немає кращих цеглин, ніж знання.

До дня тренера ми вирішили показати світ спорту Вам дещо в іншому світлі. Як? Через призму джерел. Отже, саме тут ми підібрали для Вас ази інформації, щоб ви більше дізнались про спорт. Або ж змогли перевтілитись у тренера.

Зображення: видавництво «Підручники і посібники»

Видавництво «Підручники і посібники» зібрало важливу інформацію для ти, хто не просто любить грати у шахи, а й ділиться досвідом чи планує цим зайнятись.  У книзі «Шаховому тренеру… і не тільки» легко та весело розповідають про деталі гри, «нюанси» тренувань та підтримування форми. А ще нагадають, що шахи – це спорт!

Зображення: видавництво «Мандрівець»

Якщо ж Вас цікавить методичний підхід до ігор у шахи, то радимо Вам «Мудрі шахи» видавництва «Мандрівець». Переконані, що тут ви віднайдете корисну інформацію та секрети якісного передавання знань. Адже тут зібрані та структуровані поради від декількох авторів.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.. А ще посібник схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах.

 

Зображення: видавництво «НК-Богдан»

Та не шахами єдиними, як кажуть. Видів спорту є вдосталь. І важливою справою для тренера є з’ясувати, який Вид спорту кому найбільше підходить. А допоможе у цьому підручник «Спортивний відбір: теорія та практика» видавництва «Навчальна книга Богдан». Тут подано теоретичні засади спортивного відбору, розглянуто системи спортивного відбору, що практикуються у розвинених країнах свiту. А ще спеціалізується він на професіоналів.

Зображення: видавництво «НК-Богдан»

На випадок, якщо ви не лише любите спорт, а й прагнете пізнавати його професійно, то добрим другом стане Вам навчальний посібник  «Терміни і поняття у фізичній культурі» видавництва  «Навчальна книга Богдан». З його допомогою ви дізнаєтесь тлумачення основних термінів і понять навчальних та наукових дисциплін психолого-педагогічного, медико-біологічного циклів та практичних дисциплін навчального плану студентів фізкультурного профілю. А ще покращте свої знання в сфері спорту.

Зображення: видавництво «Центр навчальної літератури»

З колосальною швидкістю розвивається сфера фітнесу та спортивних залів. Тому заключною позицією добірки стане навчальний посібник тим тренерам, до яких найчастіше звертаються дорослі. Видавництво «Центр навчальної літератури» розробив навчальний посібник «Професійна підготовка майбутніх фітнес-тренерів у закладах вищої освіти». У ньому міститься не лише важлива інформація про тренування та покращення результатів. Тут висвітлено тему компетентності  тренера,  вміння її розпізнати. Тому посібник уде цікавим не лише фахівцям, а й їх клієнтам. Адже, так важливо довірити своє здоров’я  професіоналу своєї справи.

Добірку підлготувала Ірина Гороховянко