Фото Book Space

П’ятий міжнародний книжковий фестиваль “Book Space” заплановано на 3-5 вересня цього року. Оскільки минулорічний фестиваль відбувся онлайн, організатори цьогоріч  сподіваються провести його наживо на Фестивальному причалі у Дніпрі, хоча не відкидають можливості змішаного та онлайн-формату.

Фокусною темою фестивалю заявлено «Нову близькість / New Intimacy», на її вибір вплинув карантин, тотальна ізоляція, закриті кордони… “Водночас ці випробування сформували й нові форми людської близькості, яку ми прочитуємо в очах перехожих з-понад захисних масок, в зітханнях сусідів по лікарняному ліжку, у віконечках робочих Zoom-зустрічей чи в авторських підписах на книжках, принесених з поштового відділення. Саме про цю нову форму близькості, що граничить з інтимністю, ми й поговоримо цього року.”, – зазначають на сайті фестивалю.

Нагадаємо, що вже відкрито реєстрацію видавців, яка триватиме до 20 червня. Заявки для реєстрації у книжковому ярмарку та участь у фестивальних подіях “Book Space” можна заповнити тут.

Програму заходів обіцяють оприлюднити згодом.