Половина літа уже далеко позаду. Сезон відпусток активно триває. Кожен має змогу обрати самостійно, як проводити цей час.  Хтось мандрує грітись на теплих пляжах та насолоджуватись морськими хвилями. Є ті, що обирають активний відпочинок із гірськими краєвидами, або ж  мандрують до озер. Звичайно, хтось залишається вдома та насолоджується часом у рідних стінах. Проте, який би із варіантів ви не обрали, читання актуальне завжди та усюди.

А от чи вдається черпати нові знання у відпустках ми запитали у відомих тернополян.

Фото Андрій Підлужний

Автор пісень, співак та громадський активіст Андрій Підлужний зауважує: «Планую прочитати книгу «Повний безлад» Вуді Аллена. Це дивовижний чоловік… Я не дуже «кохаюсь» у його режисерських кінороботах, але обожнюю його як письменника. Поки відпочивати не планував , тому «беру у відпустку» прозвучить голослівно. Але вважаю, що книга – це той невеличкий вільний життєвий простір, який полюбляю заповнювати цікавинками від незвичних та талановитих людей».

Фото Юлія Салабчук

Відома блогерка та засновниця танцювальної студії Юлія Салабчук розповідає, що на відпочинку слухає аудіо версії книг. Цього разу зверне увагу на книги Стівена Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей» та Михайла Лабковського «Хочу і буду».

Фото Тарас Миколайович

Ведучий Тарас Миколайович розповідає, що встигає читати не лише на відпочинку. Остання прочитана ним  книга – «Марсіанин» Енді Віра. А от найулюбленіша –  «Шерлок Холмс» Артура Конана Дойла.

Фото Галина Сторощук-Теслюк

Власниця салону краси Галина Сторощук-Теслюк поділилася своїм списком настільних книг :

  • «Хочу і буду» Михайло Лабковський;
  • «Люди, які грають в ігри» Ерік Берн;
  • «Сам собі стартап» Рейд Гоффман Коктезні;
  • «Закони переможців» Бодо Шефер;
  • «Просте лідерство» Бодо Шефер, Борис Грундль;

Крім того, пані Галина додає, що завжди бере у відпустку книгу. І хоч не завжди знаходить час на читання, ставить цілі прочитати по 20 сторінок. Також обожнює робити закладки у книги, виділяти цитати, перечитувати та записувати ідеї відразу. Відкрила для себе наймудрішу книгу, на якій побудовано усе – «Біблію».

Фото Сергій Фалендиш

А от ведучий Сергій Фаля зауважує, що рідко знаходить час на читання, під час відпочинку. Проте,  любить книги, які чогось навчають та дають можливість пізнавати. Такими він вважає:  «Багатий батько – бідний батько» Роберта Т. Кійосакі, «Вавілон» Джоржа Семюела Клейсона та «Думай і багатій» Наполеона Гілла.

Матеріал підготувала Ірина Гороховянко