Сьогодні хочемо познайомити вас, друзі, з добіркою від письменниці, казкарки та казкознавиці з Тернополя Ірини Мацко. Але не казками єдиними багата її творчість!

Фото Видавництво Академія

«Перехідний вік… моєї мами». Насправді у батьків також є свій перехідний вік. Так, особливо у мами! Чи готова мама не виявляти надмірної турботи? Чи готова дослухатися і враховувати власну думку донечки? Чи готова ставитися до Алі, як до дорослої? Книга є дзеркалом батьківсько-підліткових відносин. Може допомогти обом сторонам краще зрозуміти думки, переживання, поведінку один одного, знайти спільне, додати прийняття і близькості у стосунках.

Фото Видавництво Мандрівець

«Містика Тернового поля». Дух Яна Амора, засновника Тернополя вселяється то в одного, то в іншого містянина і промовляє його устами давні історії, щоб не стерлися з пам’яті людей. Чи самі люди те пам’ятають? Однак історії живуть і обростають новими деталями. Як не намагалося колесо часу стерти все, не залишити і сліду від минулого, стерти навіть місто, що було вщент зруйноване, проте Дух міста й досі промовляє до нас, відкриваючи все нові й нові грані цього справді величного, давнього і чудового міста на Терновому полі.

Фото Видавництво Навчальна Книга – Богдан

«Медовий сухарик». Чи так важлива зовнішня краса, коли серце черстве, а душа порепана? Тут уже ніяким медком не змастиш і не виправиш. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку та їхніх батьків.

Фото Видавництво Піраміда

«Мигдаль для серця». Як наголошує авторка: “Не чекайте сонячної погоди, а вмійте танцювати під зливою”, — це і є основою задуму книги. “Мигдаль для серця” буде цікаво почитати і жінкам, і чоловікам різного віку та професій, адже мигдаль — універсальний.

Фото Видавництво Мандрівець

«Казки омріяного краю». Казки були нашою першою життєвою абеткою, що вкладалася в голівки вустами бабусь або ж батьків, тихими вечорами, перед солодким сном. Саме з їхньою допомогою ми пізнавали світ і визначали свою роль у ньому. Саме казка вчила нас, що за правду треба боротися до останнього подиху, слабших захищати і, яке б горе не спіткало в житті, ніколи не здаватися та завжди вірити у краще.

Добірку підготувала Тата Волошина