Про долю українських жінок, про музичні твори та прозу. Вечір середи можна провести онлайн відповідно до уподобань. Обирайте літерарну подію та приєднуйтесь до прямих ефірів на сторінках у Фейсбуці.

18:00 – книжкова вечірка на сторінці Українського інституту книги – 5 книжок про музику від Олексія Бондаренка. Олексій Бондаренко – музичний оглядач, засновник та головредом медіа про нову українську музику LiRoom. Він розкаже, як можна розібратися в музиці глибше завдяки книжкам.

19:00 – зустріч з письменником Олексієм Нікітіним на сторінці “Фабули”. Олесій один із найпомітніших російськомовних прозаїків України. У 2000 році в Києві вийшла друком перша книга Олексія Нікітіна «Рука птахолова», що отримала того ж року премію Спілки письменників України ім. В. Короленка за найкращу російську прозу року. За нею вийшли романи «Істемі» (2011), «Маджонг» (2012), «Victory Park» (2014) і «Шкіль-мозділь» (2016). Романи письменника неодноразово входили до лонг-аркушів російських премій «Нова словесність» і «Велика книга», а роман «Victory Park» став лауреатом «Російської премії» за 2014 рік.

20:30 – зустріч з письменницею,  авторкою поетичних збірок та прозових творів, членкинею PEN Ukraine Катериною Калитко на сторінці “Форума видавців”. «Читатиму з рукопису нової поетичної книжки «Орден мовчальниць». Це відверта жіноча історія про зближення й віддалення, про дихання порізів, які ці процеси залишають на тілах і біографіях. І про нав’язану культуру мовчання, яка виростає у нашу спільну велику брехню і не дає нам дихати.