Вийшов друком довідник про упівців Луцька і Луцького району, повідомляє портал новин Район.Луцьк.

Це друга книга з серії «Вірні присязі» і перша книга про Луцький район. Адже на сьогодні віднайдено за прізвищами, псевдами, близько п’яти тисяч учасників повстанського руху та репресованих членів їх сімей.

Щоб читач зміг глянути у вічі героям, вдалося знайти близько чотирьохсот світлин учасників національно-визвольної боротьби, які розміщені в книзі.

Для того, щоб зрозуміти ідеї, за які боролись члени ОУН, УПА, за що вони віддавали свої молоді життя, в довіднику розміщено факсимільні копії програмних документів: «Статут НАРОДНО-ВИЗВОЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦЇ та агітки 1940–1950рр».

У додатку розміщені фото, вірші, написані засудженими та репресованими членами родин учасників визвольних змагань у в’язницях і таборах Сибіру, Магадана, Колими…

У книзі описані ряд подій, які відбулись в Луцькому районі напередодні війни.

«За любов до України гинули і страждали мільйони. Але не всі долі яскраві, що аж ніяк не означає, що ці люди не заслуговують на належне пошанування та пам’ять про них як героїв-борців. А є й такі долі, про які хотілося б розповісти ширше не дивлячись на формат книги», – каже автор Микола Вавренчук.