Фото_Numo Team

Видавництво Родовід випустило друковану книгу «Нарбут» — відтворення втраченого «Нарбутівського збірника» статей і спогадів про українського художника-графіка, ілюстратора й дизайнера Георгія Нарбута. Дизайн книги та обкладинки розробила команда креативної агенції Numo Team. Кожен екземпляр має унікальну обкладинку, повідомляє Telegraf.Design

«Оригінальний “Нарбутівський збірник”, що видали посмертно для вшанування пам’яті митця, не зберігся повністю. Вціліли тільки два неповні примірники. Наклад був знищений 1933 року в друкарні. Обкладинка збірника теж не збереглася. І якою вона була в оригіналі — можна тільки здогадуватись. Це стало нашою відправною точкою в дизайні обкладинки», — розповів дизайнер проєкту Саша Биченко.

«Ми багато розмірковували над тим, якою може бути книга, як найбільш консервативний і одночасно надійний формат збереження інформації, у часи цифрової уваги, постправди, рухливих ідентичностей і гібридної війни, коли головним медіа став смартфон. Тому саме таке дизайн-рішення з плинною формою, але єдиним меседжем здалося нам точним і правильним», — розказав дизайнер проєкту Олексій Сальников.