Книга складається з дев’яти розлогих інтерв’ю авторки із різними людьми, що пов’язані і походять з Любліна та в різний спосіб роблять якісь добрі справи для України, повідомляє Укрінформ.

Серед респондентів – видатний мовознавець, етнолінгвіст Єжи Бартмінський, колишній заступник міністра освіти і закордонних справ Польщі Кшиштоф Становський, письменник та перекладач Богдан Задура, поетка, громадська діячка Александра Зінчук, о. Стефан Батрух, завдяки якому у Любліні розпочато ряд ініціатив промоції України та культури, а нещодавно відкрито пам’ятник блаженному Омеляну Ковчу, в’язню концтабору Майданек.

У всіз своїх співрозмовників Мар’яна Кріль запитує, чому Україна, українці і українське для них настільки важливе, що цікавого вони для себе відкривають у цій країні і чому нею надихаються. Цією книжкою авторка хоче сказати усім, хто її читатиме, що тих, хто намагається будувати ці мости є більше і з ними варто йти пліч-о-пліч та бажає кожному зустріти таких людей, де би вони не були, і подружитися з ними.

Книга вийшла двома мовами – польською і українською.

Послухати записи інтервю авторки до книги можна за цим покликанням.