Ілюстрація з фейсбук-сторінки проєкту POETY. Діалог Поколінь

Проєкт POETY. Діалог Поколінь покликаний показати поетів-класиків як живих особистостей, які так само, як і ми зараз, любили, дружили, спілкувались між собою, переживали певні події та виражали це у своїй творчості, повідомляють організатори на фейсбук-сторінці проєкту. Проєкт також націлений на популяризацію української поезії через музику, розмову про поезію та відеоарт.

Тексти віршів поетів-класиків Павла Тичини, Грицька Чубая, Чайки Дніпровоі, Лесі Українки, Івана Франка, Юрія Клена та Миколи Вінграновського зазвучать у вигляді романтичних пісень у виконанні симфонічного оркестру INSO Lviv та відомих музикантів Ігоря Гнидина, Сашка Главацького, Андрія Кохана та Тома Луголообі. Авторка ідеї та пісень, головний голос проєкту – Соломія Чубай.

Також анонсують літературні відео-дискусії про поетів-класиків із не менш видатними поетами-сучасниками – Оксаною Забужко, Юрком Іздриком, Іриною Старовойт, Грицьком Семенчуком, Юрієм Андруховичем та іншими. Це свого роду комунікація, це Діалог Поколінь – бути натхненними та демонструвати це у творчості.

Презентація проєкту POETY. Діалог Поколінь заплановано 8 жовтня на сценічному майданчику Ennio Event Square у Львові.