Фото НОВА Тернопільська Газета

У Тернополі відбулись презентація унікального видання «Фронтовий кобзар» і нагородження Героїв-добровольців. Видання оформлене ілюстраціями Сергія Пущенка, заслуженого діяча мистецтв України й учасника Революції Гідності та війни на Сході. Організували захід ГО «Об’єднання добровольців» і Тернопільська міська рада, повідомляє НОВА Тернопільська Газета.

Всього у книзі 800 сторінок, на обкладинці – воїн з автоматом на тлі українського прапора. Сергій Пущенко зазначив, що робота над «Фронтовим Кобзарем» почалась ще у 2015 році.

«Колажі до цього видання робилися з 2015 року, їх було понад 60, до книги увійшли 45. У них залишились ті люди, які віддали життя за свою країну. Кожен колаж – це окрема історія. «Кобзар» допомагає нам пам’ятати своє коріння, своїх героїв, тих людей, які плекали надію на незалежність. Він додає нам сили відстоювати свою країну і передавати її нашим дітям», – розповів митець.

Фото НОВА Тернопільська Газета

У рамках мистецької події міський голова Тернополя Сергій Надал відзначив Героїв-добровольців подяками, цінними подарунками та нагородними відзнаками. «Українські добровольці першими стали на захист свободи і європейського вибору на Майдані, першими взяли до рук зброю, аби зупинити агресора, створили перші загони захисників України у найважчі часи. На їх прикладі виховуватимуться не лише сучасні діти, а й прийдешні покоління. Пишаюся тим, що зміг сьогодні особисто потиснути руку кожному з Героїв» – наголосив очільник міста.