Франківське видавництво “Вавилонська бібліотека” видало нову книжку – роман “Вернон Господь Літтл” ДіБіСі П’єра.

Це захоплива, гостра і смішна розповідь п’ятнадцятилітнього підлітка про страшну пригоду, в яку його втягують доля та найближчий товариш. Внаслідок курйозного збігу обставин головний герой опиняється на лаві підсудних під загрозою смертної кари за десятки вбивств, жодного з яких він не вчиняв. Залишившись наодинці зі своєю халепою, порожнім гаманцем та бурхливою юнацькою уявою, наш герой приймає не менш парадоксальні рішення, зазначають на сайті видавництва.

Це історія про повне затемнення здорового глузду телевізійним контентом, про панівні цінності споживацького суспільства, про готовність дрібної людини на будь-яку зраду задля слави і визнання. Історія про людські мрії та відчайдушне прагнення щастя. Приправлена добірним їдким гумором, девіантною лексикою та проникливою, чуттєвою образністю.

“Це роман-лауреат Букерівської премії з літератури. Лауреат Вітбредівської премії за найкращий дебютний роман року. Переможець Премії Вудгауза за найкращий комедійний роман. Та володар Премії Джеймса Джойса”, – кажуть видавці.⠀