Цього тижня відбулася важлива подія для всієї модної індустрії України — вихід книги «Довідник української моди» / Fashion Directory of Ukraine, над якою працювали модний журналіст Антон Єременко і fashion-критик Зоя Звіняцьківська, повідомляє VOGUE.UA

Подібного видання, з актуальними розповідями про людей задіяних в fashion-бізнесі, а це і дизайнери, і фотограви, і редактори та ін., в країні ще не було, заявляє видання.

“За останні роки українська мода перестала бути локальним явищем, окремі перемоги стали системою, тому ми вирішили створити книгу, яка це продемонструє”, — розповідає Антон Єременко.

“Головними умовами нашої роботи були незаангажованість і увага до фактів. Українська модна індустрія — це динамічне і масштабне явище, і нашим завданням було показати його комплексно, дати читачеві повну картинку”, – продовжує Зоя Звіняцківська.

Книга-довідник створювалась упродовж шести місяців та містить опрацювання її авторами 100 годин інтерв`ю з 92-ма героями, серед яких Юлія Пелипас, Віта Кін, Дмитро Євенко, Руслан Багінський, Оксана Хант і багато інших.