Що робити, коли слова просяться на папір, коли розумієш, що мільйонного тиражу не буде, але є непереборне бажання поділитися переживаннями, спостереженнями та висновками? Відповідь однозначна – писати! Ми ніколи не знаємо, скільком людям згодяться наші поради, скільки людей візьмуть наш життєвий урок собі на озброєння і скількох людей нам вдасться застерегти від необдуманих рішень або ж навпаки, сподвигнути до вирішальних дій.

Прикладом щедрості на життєві історії є книга Зеновія Дубаса «Семи лихам наперекір», в якій автор ділиться спогадами зі свого дитинства та юності. Рукопис присвячений лікарям О. А. Галузинському та Л. П. Кукурузі, що разом з його назвою дає розуміння його життєстверджувального настрою.

Зеновій (чому саме Зеновій – автор розкриває в кінці рукопису) Дубас – знаний у Золочеві педагог, відомий українцям, в першу чергу, як автор великої кількості навчальної літератури для школярів та студентів.

Книга «Семи лихам наперекір» складена зрозуміло, доступно і направду цікаво. А тому читати її варто і дорослим, і учнівству. Згадки історичних подій, опис відомих усім локацій, галицький колорит – тут є все. Але найціннішим є добра воля автора, який вирішив викласти у вільний доступ електронний варіант рукопису, а тому тепер його можуть прочитати усі бажаючі.

Покликання на книгу «Семи лихам наперекір» Зеновія Дубаса ексклюзивно для прихильників Тернопільського читального клубу: https://cutt.ly/evFYD44