У цих магазинах можна не тільки накупити собі книжкових новинок, а й знайти старовинні видання, випити кави чи навіть поїсти, зустрітися із відомими письменниками та знайти нових друзів, послухати концерт чи просто почитати у затишному куточку. Де існують такі дива? Ми розкажемо.

Barter Books

 

 Фото:  tenpennydreams.com

Книгарня розташована у вікторіанському приміщенні залізничної станції Нортамберленда, Великобританія, де колись пасажири купували квитки. Відвідувачі люблять цю бібліотеку за домашню атмосферу: камін, біля якого можна погрітися взимку, буфет та кімната, де можна почитати за кавою.

El Ateneo Grand Splendid

Фото: Wikipedia

Одна з найкрасивіших книгарень світу розташована у приміщенні старого театру в Буенос-Айресі, Аргентина. Читачі можуть погортати книги у театральних ложах та випити гарячого чаю в кафе прямо за сценою. Ліпнина та декорації залишилися на місці.

Boekhandel Dominicanen

Фото: Flikr

Цей неймовірний книжковий магазин знаходиться у приміщенні колишньої Домініканської церкви у Нідерландах, що не виконує свою релігійну функцію ще з 1794 року. Суміш готичної архітектури та сучасного дизайну робить цю книгарню однією з найгарніших у світі.

Livraria Lello

Фото: Flikr

Одна з найстарших книгарень Португалії, має неоготичний екстер’єр та сходи, які заінтригують будь-якого читача. На верхньому поверсі відвідувачі можуть знайти їжу і вино, увесь інший простір займають книги португальською, англійською та французькою мовами.

Battery Park Book Exchange

Фото: Flikr

Одна з найексцентричніших книгарень Північної Кароліни, адже тут представлено понад 22 тисячі книг та… першокласний бар шампанського. Тут нікого не здивують люди, які блукають поміж стелажів з бокалом, горнятком чаю або навіть домашніми улюбленцями, або просто занурюються у читання, сидячи у зручних кріслах чи навіть лежачи на диванах.

Матеріал підготувала Тата Волошина