Фото Тернопільські новини ТЕРЕН

На честь 85-річчя від дня народження нашого геніального земляка Івана Марчука, у Ланівцях розпочали літературно-мистецький конкурс «Спльонтані дороги додому», повідомляє портал Тернопільські новини ТЕРЕН.

– На конкурс приймають літературні твори, написані за мотивами творчості Івана Марчука: вірші (до 3 віршів, до 32 рядків кожний) або есе (обсягом до 3000 знаків з пробілами) від одного учасника. А також художні твори: по 1 художній роботі (малюнок, скульптура) від одного учасника, – йдеться у повідомленні Лановецької міської ради.
Мова творів – українська. Вік учасників – необмежений.
– Найкращі роботи будуть відзначені грамотами та цінними подарунками від Лановецької міської ради, а їхні твори видадуть у тематичному друкованому художньому довіднику, – обіцяють у міськраді.
Конкурсні роботи приймають до 2 травня 2021 року за адресою: Культурний центр Єловицьких, вул. Незалежності, 15, м. Ланівці, 47402; або в електронному варіанті: e-mail: jelowycki@ukr.net Контактний телефон: 0969875992.

Нагадаємо, Іван Марчук є однією із знакових в сучасному українському мистецтві. Художник створив власний унікальний абстрактний стиль «пльонтанізм». Його полотнами захоплюється увесь світ, а твори експонуються у найкращих музеях світу та цінуються колекціонерами. За версією британської газети «The Daily Telegraph» Іван Марчук входить до рейтингу 100 геніїв сучасності.