Фото Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Презентація видання відбудеться 23 серпня о 14.00 в актовому залі червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захід приурочено до 30 – ї річниці Незалежності, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Ввидання має обсяг  400 сторінок. До нього увійшли історії житття  45 Героїв. 9 із них було нагороджено цією відзнакою посмертно.

Історії зображені максимально правдиво та наближено до реалій. Читач має змогу почути наголоси та інтонації персонажа, а ще за діалектами помітити його приналежність. 

У діалогах видно, якими зусиллями звичайним людям вдалося стати героями. Кожне слово у книзі пронизане патріотизмом, мужністю та жертовністю. 

Книга містить три частини. У першому  розділі ми проживаємо важкі події з тими захисниками України, які отримали нагороди прижиттєво. 

У другому розділі налічуються історії присвячені  пам’яті загиблих. 

У третьому розділі ми розділяємо героїзм усіх тих, хто захищає країну без зброї. Волонтери, медики, журналісти, громадські діячі – усі ці люди не менш героїчно і самовіддано захищають країну від ворога.

На заході будуть присутні герої, про яких йдеться в книзі, а також родини загиблих Народних героїв.