Результати премії у єдиній номінації «Філософська поезія» оголосять 25 вересня і вручать дипломи і грошову винагороду, розділену порівну між двома переможцями, повідомляють на сайті Національної спілки письменників України. У випадку, якщо буде обрано лише одного лауреата – він отримає винагороду у повному обсязі.

Приватну премію започатковано світлій пам’яті матері письменника В’ячеслава Гука, який є головою журі. Також у складі журі письменники та перекладачі із різних країн: Світлана Лавочкіна  (Німеччина); Анна Багряна  (Болгарія); Дмитро Чистяк (Україна); Леся Олендій (Італія).

Аби випробувати долю, потрібно надіслати зголошення у довільній формі, контактну інформацію про себе, а також тексти у форматі PDF та посилання на джерела їхнього оприлюднення у ЗМІ на електронну адресу: vyacheslav-guk@ukr.net. Важливо у «Темі» листа зазначити:  Подання на конкурс Галини Плюти-Гук.

На Премію подаються поетичні добірки лише українською мовою, які  були надруковані впродовж останніх 2-х років у ЗМІ. Також розглядаються поетичні збірки відповідної тематики, видані протягом останніх двох років (електронний варіант, формат – PDF).

Заявки приймаються до 13 вересня 2021 року включно.
Твори, які не відповідають даним вимогам, не розглядатимуться.