Фото “Наш ДЕНЬ”

Нещодавно, під час ІІ Молодіжного Історичного Форуму на тему «Історія мертва. Це ми її вбили», відбулася презентація збірника вибраних статей Степана Бандери «Перспективи Української Революції», повідомляє тижневик “Наш ДЕНЬ”.

 Видання містить інформацію про період боротьби українського народу за свою свободу, розвіює міфи про діяльність автора та допомагає зрозуміти його світогляди. У книзі – вибрані праці з проблем теорії націоналізму, організованого націоналістичного руху, завдань і форм національно-визвольної революції. Вперше книга побачила світ майже через 20 років після смерті Степана Бандери – у 1978 році у Мюнхені, за сприяння друзів автора. Сам автор, як зазначають історики, книжок не видавав, займався революційною боротьбою, читав лекції та писав статті, які увійшли у збірник.

«Сьогодні в Україні активно дискутують про Степана Бандеру, його життя, та, на жаль, ніхто не читав його праць. І це великий феномен, що Бандера залишився як образ, сформований нашими ворогами та опонентами, а з іншого боку – Бандера залишився частиною історичного наративу та історичної пам’яті», – розповів під час презентації укладач книги та громадсько-політичний діяч Юрій Сиротюк.

Збірник вибраних статей «Перспективи Української Революції» містить QR-коди, які дають доступ до оцифрованих видань, в яких публікувався автор, фото та відеоматеріалів із життя Степана Бандери, а також власноруч написану біографію лідера Організації українських націоналістів.

Збірник статей Степана Бандери «Перспективи Української Революції» передадуть у бібліотечний фонд Тернополя.