Після оголошення Дарницьким районним судом Києва рішення про заборону розповсюдження книги “Справа Василя Стуса”, її тираж тут же розкупили і у видавництва, і у дистриб’юторів, повідомляє Інтерфакс Україна.

У видавництві зазначають, що вони ухвалили рішення додрукувати новий тираж, доки рішення суду не набуло чинності, також там прийняли рішення йти в Апеляційний суд.

Як повідомляє на своїй сторінці видавництво “Vivat” ,

“• Ми хочемо наголосити, що роздрібна ціна видання становить 260 грн. Ні на гривню більше! Ми закликаємо не маніпулювати і не намагатись заробити на цьому питанні!

•• Для тих, хто не встиг придбати книгу, ми відкрили передзамовлення в інтернет-магазині Vivat — https://bit.ly/3dE4Xdc Також книгу можна замовити особисто у автора.”

Як повідомлялося, Медведчук подав позов до суду про захист честі, гідності й ділової репутації та просить суд заборонити видання (виготовлення) і розповсюдження книги “Справа Василя Стуса” та розповсюдження будь-якої інформації про книгу в ЗМІ й в інтернеті. Також він просить стягнути з Кіпіані та видавництва Vivat витрати на сплату судового збору.

Крім того, Медведчук просить визнати частину інформації, наведеної в книзі, недостовірною, зокрема дев’ять фраз.

Книга “Справа Василя Стуса” вийшла в травні 2019 року.