Фото Pixabay

Конкурс “WorkStory” був організований минулого року для приверення уваги проблем і явищ у сфері роботи – безробіття та трудової міграції. До участі в конкурсі зголосилась творча молодь з 16-ти країн, зокрема України, Канади, США, Данія, Грузія, Ізраїль, Туреччина, Іспанія, Чехія, Польща, Литва, Португалія, Італія, ОАЕ. Розповісти свою історію відгукнулося понад 200 авторів, повідомляє Національна спілка письменників України.

Переможців у номінаціях “Есе” або “Новела” визначало журі – відомі письменники, редактори та літератоурознавці. Була в журі і тернопільська письменениця Валентина Семеняк. Також оцінювали авторів Любко Дереш, Олег Соловей, Надія Гуменюк-Лис, Ольга Руда, Володимир Погорецький, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова).

До переліку фіналістів конкурсу увійшла тернопільска літераторка Наталія Волотовська – лікарка, художниця, композитор, співачка, авторка книжок для дітей та збірок поезій, членкиня Національних спілок журналістів та письменників України. Наталія Володимирівна взяла участь у номінації “Новели” конкурсу “WorkStory”, ба більше, її оголошено як одну з лідерок даної номінації.

Твори переможців конкурсу будуть опубліковані у ряді ЗМІ та інтернет-порталів, зокрема на сторінках журналу української діаспори в США “Ukrainian people” та в “Українській літературній газеті”. Імена переможців будуть оголошені незабаром, – повідомила секретарка НСПУ по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська.

Колектив Тернопільського читального клубу бажає Наталії Володимирівні тільки перемоги!