Фото: Видавництво Астролябія

15 травня до Дня Європи в Україні  в Національному музеї літератури України презентували книгу малої прози відомого ірландського письменника, лауреата Нобелівської премії Вільяма Батлера Єйтса «Таємна троянда», про це повідомляє Укрінформ.

Фото: Укрінформ

«Коли почав працювати над ілюструванням книги, то намагався ретельно, у кожному малюнку передати характерні для Ірландії архетипи, той свободолюбивий дух, який відчувається чи не в кожному рядку письменника, вловити нюанси давнього епосу, певні закодовані у тексті алгоритми ірландської історії, країни, яка століттями боронила себе і мечем, і словом, таким, як, скажімо, у Вільяма Батлера Єйтса», – розповів кореспонденту агентства ілюстратор книги, відомий в Україні художник з Тернополя Олег Кіналь.

Раніше повідомлялося також про ветерана АТО з Тернопільщини Валерія Чоботаря, який проілюстрував своїми фото книжку Наталії Атамась «Пташина історія. Скандали, інтриги і мистецтво виживання».  Для нього птахоспоглядання метод терапії та адаптації.

Фото: Видавництво Віхола

“У ветеранів і ветеранок є втрата пристрасті до того, чим вони займались до війни. Це моя особиста історія, як тренера. Птахоспоглядання – це здатність переключати свою увагу на дивовижні і цікаві речі. І саме через це відновлюється концентрація і внутрішній спокій. І вимикаються оці постійні інтерпретації і фантазії людей, які в основному базуються на тривозі”, – розповідає Валерій Чоботар.