Фото з інстаграм-сторінки Кріс Яндл

Школа – місце, де так багато випробувань та викликів. Допомогти із ними справлятися дочці Едісон зумів американський батько Кріс Яндл. Він підготував для дочки близько 700 записок, які прикріплював до ланчбоксів. Слова стали не лише підтримкою для донечки, але й набули нових змістів у формі книги, яку видали згодом.

Розпочалась ця історія у 2017 році, коли Едісон навчалася 4 класі. Батько помічав, що вона відправляється до школи з тривогою. Він не хотів, щоб дівчинка почувала себе в школі самотньою і написав першу записку. Вона виглядала так: «Будь добоюа з іншими. Не всі люди схожі на нас. Навчись помічати унікальні та особливі речі в інших людях. У тебе є сила змінити чиєсь життя!».

Сьогодні Едісон уже 13 років, але записки – це досі постійний ритуал зранку. Вона отримала вже 691 послання.  Батько зауважує, що спочатку не знав чи дівчинка їх читає, але одного разу вона сама нагадала про записку, коли запізнювались, перед виходом із дому. «Це однозначно зміцнило наші відносини і сформувало її характер – це важливіше, ніж будь-яка оцінка, яку вона приносить додому», – додає чоловік.

“Едді, завжди комусь допомагай. Ти можеш бути єдиною, хто це зробить. Тато”. Фото Кріс Яндл

Записки уже стали книгою із назвою «Lucky Enough» (Пощастило, Достатньо щастя). Автор розповідає, що це перевершило його найсміливіші очікування. Крім того, Кріс зауважує, що ця книга стане бестселером навіть тоді, коли допоможе хоча б одному батьку порозумітися із дочкою. Бо у них із Едісон дуже дружні відносини.

Фото з інстаграм-сторінки Кріс Яндл

Також щаслива сім’я виховує ще сина Джексона. І коли хлопець перейде до середньої школи, батько збирається продовжувати сімейну традицію із записками. Автор ділиться зразками послань для діток на сторінці в інстаграмі та зауважує: «Нашим дітям байдуже, скільки грошей ми заробляємо і яке у нас місце роботи. Слухайте своїх дітей і будьте поруч. Це все, що для них важливо».

Фото з інстаграм-сторінки Кріс Яндл