Про книжки онлайн. Видавництва й автори продовжують презентувати свої видання у новому форматі. Завтра о 19 год про «Точку неповернення» розповість Дмитро Вербич. До розмови наживо можна приєднуватися на сторінці Наш Формат. Модеруватиме розмову Іван Семесюк.

Дмитро Вербич — громадський активіст, боєць-доброволець, захисник Донецького аеропорту. За освітою політолог, працював журналістом, але покинув роботу заради можливості мандрувати. Автор і ведучий відеопроекту про мандри «По азимуту».

«Точку неповернення» — історія про сучасних українських лицарів з різним способом життя: вегетаріанця, який торгував соляркою в Нігерії, тренера з фрі-файту, мандрівника й багатьох інших. Проте в одну мить для них настала точка неповернення, точка, після якої життя вже не може бути таким, як до того. Почалася війна.

– Ця книжка є нагадуванням, що ніхто не здатен знецінити вартість подій і втрат, які відбулися в моєму житті та житті дорогих мені людей, якщо я сам цього не дозволю. Автор словами правди на папері нагадує просту істину ти складаєшся саме з того, у що віриш, та як і для чого живеш. Її вихід у світ саме на часі як нагадування про тих, кому не байдуже.., – написав про книжку тернополянин, ветеран АТО Валерій Чоботар. 

У цій книжці боєць добровольчого батальйону Дмитро Вербич розповідає про активну фазу бойових дій 2014–2015 років, коли вся країна, затамувавши подих, чекала звісток зі сходу України. Він відверто розказує про багатоликість ворогів на фронті: сепаратисти, російські спецназівці, холод, голод і бруд. Про те, як перші добровольці їхали на фронт часом лише з ножами. Про те, як приймати рішення, від яких залежить не лише твоє життя. І те, як страшно, коли події розгортаються наче в комп’ютерній грі, проте зберегтися й вийти ти вже не можеш.