Погода навесні не завжди дарує нам можливість приємних прогулянок в улюблених парках Тернополя. Але перш ніж нарікати, скористайтесь можливістю побути віч-на-віч з книгою, яка допоможе звільнити голову від буденних клопотів.

Фото видавництва Брайт Букс

Почну, мабуть, одразу з десерту. Надійка Гербіш, наша землячка знає, як підсолодити найпрісніші будні. «Теплі історії до шоколаду» — збірник добрих, теплих, цілющих слів. Це історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, подорожі, домашню випічку, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Фото видавництва Навчальна книга – Богдан

Перше порівняння яке приходить, коли читаєш «Маленькі жінки» Луїзи Мей Елкотт ти ніби гуляєш прохолодним весняним вечором старою брукованою вулицею, а після повертаєшся в уже теплий будинок і біжиш до каміна відігріватись. Скільки б переживань і тривог не траплялося на шляху у головних героїнь, вони все долали маючи найголовніше: дах над головою, родину і надію. Дійсно, таких базових речей виявилося досить, щоб бути справді щасливими.

Фото видавництва Yakaboo Publishing

«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось». Ні, це не надпис з плакату на марші феміністок. Це бестселер 2020 року від авторки і драматургині Тари Шустер. Книга про те, як жінка зі складної (не поганої, а саме складної психологічно) сім’ї знайшла спосіб привести себе в норму, не плакати через дрібниці і не копатися в собі вишукуючи проблеми. Можливо ви знайдете тут підказки для невирішених питань. А може просто зрозумієте, що не таке й кепське у вас життя.

Фото Видавництва Старого Лева

І для поціновувачів детективів. «Експрес до Ґаліції» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, в якому на читача чекають заплутані справи та небезпечні розслідування. Змови, зашифровані послання, замахи і вбивства, і під питанням доля Австрійської імперії. Даю гарантію, домашні справи почекають, бо ця книга з шаленими пригодами буде шепотіти вам: «Ти маєш дізнатись, що буде далі!».

Бажаю теплих і романтично-весняних вечорів.

Тата Волошина