Книжкові вечори. Афіша онлайн-зустрічей з письменниками

Міста після введення карантину змінилися: вулиці порожні, книгарні та кав’ярні зачинені, презентації та літературні зустрічі – скасовано. Але культурне життя не пішло на карантин, а перейшло в онлайн-формат. Так багато лекцій, прямих ефірів, читань та курсів у онлайн-форматах світ ще не бачив. Культура та книжки у смартфоні тепер без перебільшення. З підібраного переліку обирайте кого слухати і де шукати.

3 квітня – онлайн-лекція з підприємцем та інвестором Дмитром Томчуком «Що робити з грішми в кризу»

Бізнесмен та автор книжки «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена» розповість про те, що робити із власною справою під час кризи. В книжці автор зі свого досліду описує реаліє українського бізнесу: як вижити, як не прогоріти, як завжди бути на плаву. Справжній довідник для підприємців-початківців.

Трансляція відбудеться 0 19.00 на сторінці видавництва «Наш Формат».

3 квітня – розмова онлайн із Мирославом Мариновичем про митрополита Андрея Шептицького та книжку про нього

Чи важлива постать митрополита Андрея Шептицького сьогодні? Адже ми живемо в інших обставинах, перед нами нові виклики: політичні, економічні, релігійні. Навіщо ідеали, філософська та релігійна мудрість в буремні часи 21 століття? Щоб зрозуміти це, треба більше дізнатися про спосіб думання Шептицького, мотиви його вчинків та погляди на життя. Про це все є в книжці Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”», про яку він і розкаже на онлайн-зустрічі.

Трансляція відбудеться 0 19.00 на сторінці видавництва «Pen Ukraine».

4 квітня – Мар’яна Савка про поетичну збірку «Оптика Бога»

Поезія Мар’яни Савки пронизана чуттєвістю, мудрістю, любов’ю. Це її спосіб зазирнути в душу людини і віднайти в ній оптику Бога. Поетка пропонує і читачам віддатися ритму поезії і віднайти в ньому себе і свого Бога.

 

Трансляція відбудеться 0 19.00 на сторінці видавництва «Pen Ukraine».

4 квітня – зустріч онлайн із поеткою, літературознавчинею Галиною Крук.

Вона читатиме нові вірші із майбутньої збірки, улюблені поезії на замовлення та побажання. Галина Крук розповість і про нову книжку малої прози та, можливо, зачитає декілька уривків.

Трансляція відбудеться о 20:30 на сторінці Форум Видавців

6 квітня – онлайн-зустріч з письменником Тарасом Прохаськом

Сидіть вдома і дивіться прямі ефіри: афіша онлайн-подій на 1-15 квітняТарас Прохасько настільки майстерно добирає слова у своїй творах, що їх хочеться повторювати, ними хочеться смакувати. Варто лише відволіктися на мить, і все найважливіше пролетіло повз. Книги «НепрОсті» та «Так, але…» яскраві приклади того, що до його творів треба повертатися, аби щоразу віднайти в них нові сенси.

Трансляція відбудеться о 20:30 на сторінці Форум Видавців

8 квітня – онлайн-зустріч з Катериною Калитко

Сидіть вдома і дивіться прямі ефіри: афіша онлайн-подій на 1-15 квітняПисьменниця Катерина Калитко якось особливо відчуває глибинні значення слів і сенсів. У поетичній збірці «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» кожен верлібр розповідає свою історію про війну, біль, втрату, любов, кордони і незалежність. Сподіваємося, що в прямій трансляції вона продекламує декілька поезій, а поки можемо насолоджуватися ними в книжці.

Трансляція відбудеться о 20:30 на сторінці Форум Видавців

 

10 квітня – онлайн-зустріч з письменницею і режисеркою Іриною Цілик

Написала сценарії до фільмів «Вдосвіта» та «Помин». Авторка низки прозових, поетичних книг та публікацій: «Ці», «Післявчора», «Родимка». Останні книги авторки – пригодницька повість для дітей молодшого шкільного віку МІСТОрія однієї дружби та видання для дошкільнят «Таке цікаве життя».

Трансляція відбудеться о 20:30 на сторінці Форум Видавців

12 квітня – онлайн-зустріч з письменницею Наталя Сняданко

Повість Наталки Снядянко «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки» була опублікована у 2004 році в Польщі й одразу ж увійшла в десятку бестселерів. Автор книжок: «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Сезонний розпродаж блондинок», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці», «Країна поламаних іграшок та інші подорожі» , «Комашина тарзанка».

Трансляція відбудеться о 20:30 на сторінці Форум Видавців

 

 

 

 

2020-04-13T14:55:48+00:003 Квітня, 2020|0 Коментарі

Залишити коментар

Go to Top