Співзасновник мобільного банку Monobank Дмитро Дубілет запустив челендж, у якому кожен може заробити гроші за читання книжок. Про це він повідомив у своєму Instagram.

За правилами, учасники мають обрати одну книжку зі списку, запропонованого Дмитром, та переказати 200 гривень до спеціального Фонду.

Завдання челенджу — прочитати обрану книжку за три тижні. Учасники, які не встигнуть дочитати, втратять переказані гроші. А ті, хто виконають умови, отримають свої гроші й додатково — частину грошей тих, хто програв.

Як це працює?

  • Учасники обирають одну з 20 книжок зі списку.
  • Кожен з учасників переказує 200 гривень до спеціального Фонду.
  • У кінці челенджу Дмитро ділить учасників на пари за обраною книжкою.
  • Учасники телефонуть одне одному й обговорюють сюжет книжки, перевіряючи в такий спосіб, чи справді співрозмовник її прочитав.
  • Ті учасники, які прочитали книжку, ділять між собою Фонд — гарантовано отримують вкладені 200 гривень і порівну ділять гроші тих, хто не виконав завдання.

Долучитися до челенджу можна, заповнивши гугл-форму. У ній потрібно обрати книжку та вказати контактні дані для отримання детальних інструкцій.

Брати участь у челенджі можуть тільки власники картки Monobank.

Нагадаємо вам про ще один відомий челендж: 2015 року українські письменники Катерина Бабкіна та Марк Лівін кинули одне одному виклик — за рік прочитати по 200 книжок.