На книжковому форумі Книгофест тернопільські видавництва представили нещодавно виданні книги. Видавництво “Навчальна книга – Богдан” презентувало Джені Рен “Неквапні думки лінивої дівчини” та Джером Клапка Джером “Ліниві думки одного нероби”.  Видання перекладені з англійської Іриною Бондаренко.

“Неквапні думки лінивої дівчини” – це збірка есеїв – вельми своєрідна жіноча відповідь англійської “лінивої дівчини своєму співітчизникові, чоловікові-“неробі”. Джені Рен в іронічній, а подекуди й ексцентричній формі викладає власні погляди на кохання, політику, природу, пообіднє чаювання, дітей, собак, курорти тощо. Книжка розрахована для широкого кола читачів.

“Ліниві думки одного нероби” – збірка есеїв, яка одразу принесла автору славу одного з провідних англійських гумористів. Сповнена самоіронії та глибоких філософських роздумівпро життєві прикрощі та радощі, часом саркастична, а часом лірична, меланхолійна, не залишить байдужим жодного читача.

Видавництво “Мандрівець” представило літературно-художні видання з нової серії “Малюнкове читання”: “Песик Том і як все починалося”, “Пригоди від весни до зими” та розкладну карту-розмальовку “Моя Європа”. Особливість книжок полягає у доповненні тексту маленькими зображеннями, що замінюють деякі слова у реченнях. Це полегшує читання, розвиває логічне мислення і творчу уяву.