Тетяна Яловчак за свою альпіністську кар’єру підкорила понад пів сотні гірських вершин. Серед них гори Європи, Азії, Африки та Америки, найвищий пік Масиву Вінсон в Антарктиді, і «Сім вершин».

У своїй книзі “Підкори свій Еверест” вона розповідає не лише про пригоди серед холоду та снігу, а й про те, як завжди дивитися тільки вперед і догори, досягати більшого і залишатися переможцем в будь-якій ситуації.

Надруковано книгу у видавництві “Наш формат”. Тетяна Яловчак презентувала видання “Підкори свій Еверест” онлайн.

-Ще в дитинстві мене захопила “Кавказька полонянка”. У гори хотіла завжди. У 29 років вперше полетіла з друзями підкорювати Мачу-Пікчу. Згодом було ще декілька сходжень на найбільші вершини, – розповідає Тетяна.

У 2015 році наважилася піднятися на Еверест. Про це розповідає у своїй книзі. У неї вийшло підготуватися і знайти кошти всього за чотири місяці.

-П’ятдесят днів сходження –  це зовсім інші дні у моєму житті. Коли є бажання – його потрібно втілювати. Я йшла на Еверест, щоб бути першою. У мене, окрім мрії, не було нічого, але я її здійснила, – ділиться альпіністка.

Книга про те, як підкорити свій Еверест, у ній немає практичних рекомендацій сходження. Йдеться про подолання свого его, роботи над собою. Це мотиваційна книга написана з власного досвіду, каже авторка. Згадала Тетяна й про своє дитинство, описала про становлення себе як особистості, про ціленаправленість.

Яловчак Тетяна. Презентація книги "Підкори свій Еверест"

Прямий ефір-презентація книги "Підкори свій Еверест"Яловчак Тетяна – авторка книги, рекордсменка, перша українка, що підкорила сім найвищих вершин світу

Опубліковано Gorgany Четвер, 26 березня 2020 р.