У середині квітня у видавництві Meridian Czernowitz з’являться друком збірка віршів Сергія Жадана «Список кораблів» та п’єса «Хлібне перемир’я». Оскільки анонсований раніше тур автора у 8 містах України не відбувся з очевидних причин, письменник презентує їх наживо 16 квітня.
Презентація нових видань відбудеться НАЖИВО спочатку на телебаченні, а потім у Фейсбуці:
  • 21:00 у прямому ефірі UA:КУЛЬТУРА та UA: ХАРКІВ дивіться презентацію нових книжок.
  • 22:00 долучайтеся до інтерактивного спілкування з автором на фейсбук-сторінці UA: КУЛЬТУРА.

Стрім ітиме також на офіційних сторінках Meridian Czernowitz та Сергія Жадана. Під час заходу письменник відповідатиме на запитання.

Сергій Жадан стверджує, що «Список кораблів» – можливо, найінтимніша і найболючіша його книга. «Це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя», – каже автор.

Події «Хлібного перемир’я» відбуваються влітку 2014-го року. Це історія однієї смерті, «яка поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів». Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати.