Літо – пора тепла, фруктів-овочів і смаколиків, які можливі тільки літом. Румбамбар, ранні черешні, перша полуниця, солодкі помідори, гарячі від сонця, щойно з грядки. Господині та усі любителі заготовок на зиму готують варення, цукати, компоти і закуски, соління і маринади, а також випробовують нові рецепти щоденних і святкових страв, соусів, підлив та зупок. Тому не дивно, що і написання книг про кулінарію і їх читання в Україні є процесом популярним і вдячним. Сьогодні вашій увазі представимо кілька книг, які вважаються мало не настільними для поціновувачів цікавих та автентичних рецептів.

Леся Кравецька – авторка популярних кулінарних книг, відома блогерка та фудфотограф. Посідає перше місце в рейтингу користувачів сайту рецептів Cookorama, кулінарний експерт порталу Na Proby, ось що про авторку «смачних книг» видає пошук. Тому радимо усім, хто полюбляє чіткі і короткі рецепти заготовок з картинками її книгу «Повна енциклопедія домашніх заготівель», зміст якої представляє собою перелік дарів садів та городів. Варто додати, що в літературному доробку дрогобиччанки Лесі Кравецької є й інші книги з рецептами випічки, автентичних та сучасних страв.

Фото видавництва «Глорія»

Зазвичай у завзятих кулінарів та кулінарок збірки рецептів пахнуть корицею і рожевим перцем, мають подекуди масні плямки і примітки та доповнення до записаних пропорцій. Впевнені, що зустрічається серед них і Кулінарний записник «Галицькі смаколики» Маріанни Душар або пані Стефи, як її знають поціновувачі автентичних рецептів галицької кухні. Особливо цікавою вона буде тим, хто ще не знайомий з такими кулінарними термінами і стравами як терта рожа, мізерія, креплики, пенцак та інші. Книга доповнена атмосферними фотографіями та містить чисті розграфлені сторінки для запису додаткових рецептів.

Фото Видавництва Старого Лева

Книга «У будні і свята» гуру галицької кухні Дарії Цвєк. Багато рецептів у її книжках — українські народні страви, що були на думку Дарії Цвєк несправедливо забуті. Книга «У будні і свята» містить рецепти на кожен день тижня. Меню розроблено згідно сезону. Для багатьох сучасних відомих кулінарів рецепти Дарії Цвєк стали відправною точкою, настільною книгою і підручником.

Фото Видавництва Старого Лева

Ще одна перлина української кулінарної літератури «Нова кухня вітамінова» Осипи Заклинської. Назва книги і персона самої авторки одразу дають зрозуміти, що з нею ви перенесетесь у Галичину початку XX ст. Книга цінна не тільки рецептами старовинної української, а передовсім галицької, кухні, яких тут понад тисячу, а тим, що вперше  була видана у Львові в 1928р. Авторка книги, Осипа Заклинська, була модерновою, добре освіченою, надзвичайно організованою і прогресивною жінкою, активною у громадському житті, а також була членкинею організації «Союз Українок».

Фото видавництва Богуславкнига