«…Отак й живу, як на дощі багаття,

Пригасло ззовні, тліє – не горить.

До вас іду, повірники і браття.

Пишу про те, що мушу і болить»

Арсен Вікарук

Сьогодні пішов з життя знаний тернопільський поет Арсен Вікарук. Його поетичний шлях розпочався на пенсії, коли з’явилося вдосталь часу для творчості. Писати і друкувати літературні твори почав у 68 років. Три роки тому Арсен Вікарук став дипломантом Всеукраїнського поетичного конкурсу-вернісажу «Троянди й виноград-2017» імені Максима Рильського. Нині в соцмережі повідомили про смерть поета.

– Друзі, сумна звістка. Після важкої хвороби відійшов у засвіти талановитий тернопільський поет Арсен Вікарук. А ніби вчора був його творчий вечір на факультеті мистецтв ТНПУ. Час невблаганний…  – пише журналістка й письменниця Валентина Семеняк.

У коментарях письменники, знайомі висловлюють співчуття. Пишуть, що цього року поет прощався з усіма сумними віршами. А завтра, 2 червня, прощатимуться з Арсеном Вікаруком у Домі печалі о 12 год.

Зазначимо, Арсен Вікарук народився 1 січня 1939 року в селі Голошинці, Підволочиського району на Тернопільщині. Закінчив Львівський сільськогосподарський інститут. Спеціальність – інженер-механік сільського господарства. Працював на різних посадах за спеціальністю. Друкувався в періодичній пресі.