Вчора, 12 жовтня, відбулося засідання обласної видавничої ради, повідомляють на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації, участь у засіданні якої взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

Фото Тернопільська ОДА

Подаємо перелік творчих проєктів, які своїм рішенням підтримали члени видавничої ради: Ігор Олещук «Шлях до свободи», Зіновій Кіпибіда «Подільська толока» (альманах), Галина Сіра, Марія Мацук, Петро Голик «Репресоване дитинство», Ярослав Горішній «Тобі, мій краю» (музична збірка). На наступному черговому засіданні обласної видавничої ради будуть розглянуті проєкти інших авторів.

Нагадуємо, що ще три дні, до 16 жовтня 2021 року приймаються авторські матеріали: твори місцевих авторів історичної, краєзнавчої, художньої, мистецької (музичної) спрямованості, книжки для дітей, видання рідкісних книг, які мають суспільно-естетичну цінність і широко охоплюють громадське, культурне та літературно-мистецьке життя області.

До пакету обов’язкових документів входять:

  • заява до обласної видавничої ради з обґрунтуванням соціальної значущості видання (заявник розбірливо вказує прізвище та ім’я, поштову або електронну адресу, контактний телефон);
  • видавничий проєкт (сигнальний примірник), оформлений за стандартами друкування (зі змістом, пронумерованими сторінками, з усіма ілюстраціями та спроєктованою палітуркою);
  • одна фахова рецензія (термін дії рецензії не повинен перевищувати двох років);
  • оригінал або належним чином завірена копія авторського договору між автором (упорядником) та видавництвом, що підтверджує наявність у видавництва виключного авторського права на видання;
  • орієнтовна калькуляція (плановий кошторис витрат на видання);
  • копія свідоцтва про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Історико-краєзнавчі книги, подані на розгляд ради, приймаються за наявності листа-рекомендації районної державної адміністрації чи відповідної місцевої ради або рішення місцевої ради з питань видавничої справи (якщо така створена), повідомляють в ТОДА.

Матеріали приймаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 820.

Контактна особа – Юлія Ростиславівна Наворенська, тел. 095 613 74 95.