Перший місяць канікул уже позаду, але учням  потрібно не лише розважатись, а проводити час із користю. У цьому допоможе процес читання.  І хоч діти та підлітки дуже вибагливі  у виборі будь-чого, кожен бажаючий завжди може знайти книгу до смаку. Відповідальність дорослих – це розвивати любов до читання та якісної літератури.  Також важливо дітям розповідати не тільки про зарубіжних письменників, а й про місцевих сучасників. Тому ми презентуємо добірку книг, на які просто зараз варто звернути увагу батькам та юним читачам.

«Пуанти для Анни» – книга Надійки Гербіш навчить вас мріяти та цінувати вогнище родинного тепла. У сюжеті йдеться про дівчинку, яка мріла стати балериною. Виявилось, що це дуже тривалий та важкий процес. Проте, Анна не здається. Вона наполегливо загартовує волю та тіло, а ще вивчає назви танцювальних рухів. Книга вчить наполегливо працювати, вірити у себе та цінувати зовнішню та внутрішню красу.

Флюстрація Видавництва Старого Лева

Посміятися вас змусить твір Петра Сороки «Це було у Дивограді: весела дитяча казочка» тернопільського видавництва «Підручники і посібники». Розрахований він на аудиторію молодших школярів. Йдеться про турнір тварин, де правитель Слон хотів визначити у кого ж найбільше ніг.

Ілюстрація видавництва Підручники і посібники

А хто з учнів  не мріє опинитися у минулому  та стати справжнім шукачем пригод? Саме такі події можна прожити із героями книги Ірини Мацко і Богдана Мельничука «» видавництва Марка Мельника. Крім того, книжка доступно розповідає про події козацької доби, вчить любові до рідної землі, її та її історії.

Ілюстрація видавництва Марка Мельника

Непростий період із життя дівчинки Каті  описує Ірина Мацко у творі «Кава по-дорослому» видавництва «Академія». Головна героїня не може знайти спільної мови із собою, батьками та ровесниками. Дівчинка не може миритись із нещирістю та нав’язуванням певних поглядів, а ще дуже хоче відчути життя по-дорослому. Тому, якщо Ваша дитина проживає подібний етап, їй просто необхідно порадити цю книгу. Адже на прикладі Каті, зможе збагнути, що потрібна та важлива. І звісно усвідомити, що на все свій час.

Ілюстрація видавництва Академія

 Якщо ж Ваше чадо відмовляється читати художню літературу, то не варто опускати руки. Дуже корисно познайомити дитину  із «Енциклопедією для фінансово грамотних школярів» видавництва «Астон». У цій книзі просто та доступно описані основні назви усіх процесів, що відбуваються з грошима. А ще тут сформований план дій, яких варто дотримуватись, щоб вміти розпоряджатися власними коштами.

Ілюстрація видавництва Астон

Добірку підготувала Ірина Гороховянко