Саморозвиток зараз в тренді. І ніщо так не допомагає розвиватися, як хороша книга. І якщо художня література розвиває нашу уяву, збільшує словниковий запас та зміцнює пам’ять, то є категорія книг, які допомагають розібратися із собою, з оточенням та світом. Це книги з психології стосунків, які сьогодні особливо актуальні.

  1. Читати книги для щасливих стосунків рекомендується заздалегідь, аби не припускатися прикрих помилок у майбутньому. Познайомтеся із книжкою “Чоловічий погляд на стосунки” Олексія Скурихіна аби дізнатися, як навчитися проживати болісні ситуації, віднаходити спокій, поновлювати енергетичні запаси та з готовністю рухатися далі. Книга буде цікава тим, хто хоче покращити стосунки в сім’ї або ж хоче дізнатись, як їх правильно завершити; для тих, хто хоче віднайти гармонію в стосунках або ж як оминати токсичних людей.

Фото Видавництва Bookchef

2. “Як виходити заміж стільки разів скільки захочеться” пропонує дізнатися своїм читачкам Ірена Карпа. Де і як знайомитися? Як на нього дивитися? Знайомство з його батьками та як розпізнати динамо, про це все і не тільки з гумором та подекуди цинічно авторка з власного досвіду описує варіанти розвитку стосунків та запевняє, що головне лишатися собою та насолоджуватися життям у цьому повному протиріч світі. А щастя для кожного своє.

Фото Видавництва #книголав

3. Ерік Берн «Ігри, у які грають люди». Ця книжка потрапила у топ-100 книжок людства та належить до 5-ти найпопулярніших книжок з психології у світі. Її вважають мастхевом кожної людини та рятівником у періоди кризи. Ерік Берн – відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини. Він довів, що усі люди діють за чіткими моделями – правилами ігор. Їх можна перелічити, вибудувати сценарій і прогнозувати результат. Що це за ігри? Читайте у книжці!

Фото Видавництва Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”

4. Еріх Фромм «Мистецтво любові». Геніальний німецький філософ і психоаналітик Еріх Фромм шукає відповідь на найважливіше питання: чи існує любов. Кожен може кохати чи це унікальна риса обраних? Кохання – це непідконтрольна емоція чи результат праці? Ця книжка не пояснить, як завоювати усю любов світу, але вона допоможе вам віднайти любов у собі. Зрозуміти, що цінне та важливе для кожного з нас. Спробувати любити та приймати близьких такими, якими вони є. Без критики та намагання змінити… Складно. Але ніхто не казав, що любов – це просто.

Фото Видавництва Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”

Добірку підготувала Тата Волошина